Держстат України опублікував дані про приплив інвестицій за 2018 рік

фото: encrypted-tbn0.gstatic.com

Держстат України оприлюднив імена країн, які інвестували в державу за перше півріччя поточного року. Із даних стало відомо, що провідну позицію за обсягом інвестицій займає Російська Федерація.

У першій половині цього року приплив іноземних капіталовкладень досяг 1,259 млрд. доларів, з цих коштів 34,6% вклала Росія. Наголошується, що російські капіталовкладення становили 436 млн. доларів. Наступний рядок займає Кіпр з 219 млн. доларів. Далі розташувалися Нідерланди, які інвестували в Україну кошти обсягом 207 млн. доларів.

У звіті Держстату зазначено, що свою частку в економічне становище України внесли Великобританія, Франція, Польща, Австрія.
За інформацією Держстату зазначено, що 750 млн. доларів витратили на фінансову та страхову діяльність. Майже 10% суми уряд країни відправив у галузь оптової та роздрібної реалізації. У промисловість вклали 8,2%, а в засоби масової інформації – 7,9%.

Нагадаємо, раніше екс-президент України Віктор Ющенко зробив заяву, що Російська Федерація є основним торговим партнером країни, через це повернення територіальної цілісності держави стає неможливим.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*