Італійська влада заарештувала українців за підозрою в перевезенні нелегалів

фото: www.voria.gr

Закордонне інформвидання ANSA, посилаючись на італійські правоохоронні структури Сіракуз, повідомляє, що були заарештовані два українця, які перевозили нелегалів до Італії.

У поліції наголошують, що поблизу Ното в Сицилії правоохоронні органи помітили судно, яке прямувало з боку Туреччини. На ньому знаходилось сорок чотири нелегали, всі вони виявилися вихідцями з Афганістану. Зазначається, що серед них було дванадцятеро дітей.

Зазначимо, що до цього МЗС України повідомляло, що наразі влади Греції та Італії заарештували вже більше двохсот п’ятдесяти українських громадян за підозрою у нелегальному перевезенні біженців до їх країн. В Міністерстві підкреслили, що майже сто п’ятдесят моряків з України заарештували в Греції. Крім того, більше сотні з них вже оголоси вирок. Подібна ситуація склалася й в Італії. Однак аби якось вирішити ситуацію, українська та грецька влади вирішили укласти угоду, згідно з якою грецька сторона буде передавати назад ув’язнених українців, якщо їх випустять достроково.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*