С14 штурмує суд

фото: News.pn

«Ні мусорскому терору!» — львівські радикали штурмували суд і мітингували під обласним управлінням МВС

Сьогодні у Львові суд мав обрати запобіжний захід учаснику радикальної організації С14 відомого під прізвиськом «Майор», який 17-го серпня вдарив ножем у співробітника поліції, тікаючи від поліцейського патруля.

До будівлі суду прийшли учасники організації С14, запалили фаєри і почали штурмувати будівлю. У своїй групі «С14 news – резерв» у Facebook вони закликали читачів приєднуватися до акції, кінцева мета якої — «вирвати на волю» підсудного.

Незабаром виявилося, що сьогодні засідання не відбудеться через те, що конвой не доставив підсудного. Засідання перенесено на 6 вересня.

В одній з публікацій в групі С14 говорилося, що «люди заблокували роботу суду», а будівля була охоплена димом. К публікації були прикріпленні фотографії, на яких видно, що в будівлі знаходяться активісти. Поліція ніяк не реагувала.

Потім учасники протесту вирушили до обласного управління МВС у Львові, щоб запитати у них «за що сидить Майор?». Прибувши на місце, вони розгорнули банер з написом «Свободу Марку Майору! Ні мусорскому терору!».

Україна Реалії — найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*