Пішов з життя російський співак Йосип Кобзон

фото: i.ytimg.com

30 серпня стало відомо про смерть видатного російського естрадного співака Йосипа Кобзона. Раніше в ЗМІ неодноразово з’являлася інформація про те, що співак переніс кілька серйозних операцій, але його здоров’я так і не покращилося. Про дату прощального заходу поки немає інформації, але відомо, що Кобзона поховають на Центральному Востряківському кладовищі (Москва).

Новинний портал Mash повідомив, що співака поховають поруч з родичами. Більш того, співак купив собі місце на цвинтарі ще кілька років тому і висловив бажання, аби його поховали між матір’ю та тещею.

Незадовго до смерті Кобзон потрапив в одну з лікарень Москви, де його відразу доставили в реанімаційне відділення. Лікарі протягом місяця намагалися стабілізувати стан здоров’я співака, однак за два тижні до смерті він впав у кому. Не виходячи із неї, співак помер.

Одним з перших, хто відреагував на новину про смерть Кобзона, став президент Республіки Молдови Ігор Додон. Він порівняв смерть співака з відходом цілої епохи. За словами Додона смерть Кобзона є величезною втратою, адже під його музику виросло не одне покоління людей. Додон додав, що співак завжди був бажаним гостем в Молдові, і що пам’ять про нього збережеться в серцях його шанувальників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*