У столиці поліцейські заарештували чоловіка, який узяв дітей у заручники

фото: newsone.ua

У прес-центрі київської поліції повідомили, що правоохоронцями була успішно виконана спецоперація «Заручник». Об’єктом спецоперації став чоловік, який взяв у заручники власних дітей і погрожував застосуванням зброї.

У правоохоронні органи надійшла скарга від жінки, яка стверджувала, що її сестра постійно піддається побиттю з боку чоловіка. Після прибуття за вказаною адресою, правоохоронці побачили жінку, яка спішно залишала квартиру. Її чоловік відразу після цього закрився в будинку, де залишилися їхні діти. Дітей було четверо, віком від трьох до тринадцяти років. Крім цього, чоловік погрожував застосуванням зброї.

Правоохоронці зробили спробу ведення переговорів з порушником, в результаті яких він відпустив дівчинку тринадцяти років. Після цього, злочинець дав зрозуміти поліцейським, що ніхто з дітей більше не залишить квартиру. У підсумку, правоохоронці перейшли до активних дій. Вони попередньо переконалися, що їхні дії не зашкодять дітям і перейшли до штурму. За підсумками операції діти були звільнені, а порушник – заарештований. Дітей відвезли у безпечне місце, де їм нічого не загрожує. На даний момент вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Кореспонденти каналу «112» поговорили з потерпілою і з’ясували, що, коли жінка прокинулася, то побачила колишнього чоловіка, який прямував до неї з лопатою і погрозами. Жінка повідомила про ситуацію в правоохоронні органи і спішно покинула квартиру. Після цього її колишній чоловік зачинився там із дітьми. При цьому, пара в розлученні вже чотири роки, але живуть вони разом.

За словами сусідів, чоловік дуже добре ставився до дітей і часто з ними проводив час. Вони не розуміють, що могло підштовхнути його до таких дій, адже для них не було ніяких передумов. Також додали, що сварки в цій родині не рідкість.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Спасибі за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*