Манафорт VS Тимошенко

фото: Nahnews.org

Британське видання The Guardian опублікувало нещодавно інтригуючі документи, які стосуються співробітництва професійного політ-технолога Пола Манафорта з Віктором Януковичем. Популярне видання оприлюднило дані американської прокуратури.

Нові сенсаційні дані свідчать про те, що для очорнення Юлії Тимошенко використовувалися технології маніпулювання масовою свідомістю. Негативний образ опозиційного політика був створений штучно. Саме цим і пояснюються її високі антирейтинги в країні.

Замовниками такого піару були кланові угруповання, які стоять за Януковичем, ну а продумували нюанси цієї кампанії колишній піарник екс-президента, Пол Манафорт та політ-технолог, Алан Фрідман. У статті надаються документи, що свідчать про те, що любитель золотих батонів витратив на чорний піар «Батьківщини» та її лідера 75 мільйонів доларів США.

Всього в іноземних ЗМІ було опубліковано близько 2000 матеріалів відповідного змісту. Характерними особливостями кампанії є дезінформація та різні методи маніпуляцій. Стратегія проти опонента носила нейтральну назву «Україна — цифрова дорожня карта». Тимошенко в ході кампанії звинувачувалася в антисемітизмі і навіть нацизмі. Політика постійно називали «людиною, що рветься до влади», «газовою принцесою», «корупціонером».

Піарники створили якийсь фейковий «експертний центр» республік колишнього СРСР. Цікаво, що сам центр при цьому перебував в Австрії. На медиаресурсах створювалося безліч фейків. У ЗМІ розкручувався образ Тимошенко як людину, яка зовсім не поважає правосуддя.
У хід пішли й комікси. Проти лідера «Батьківщини» був спеціально створений ресурс TheTymoshenkoFiles, який показував Тимошенко негативним героєм, а регіоналку Інну Богословську — позитивним. Тут про Юлію Володимирівну публікувалися найбезглуздіші історії. «Богословська» була доброзичливим, хоробрим та щирим героєм, а «Тимошенко» — підступною і хитрою злюкою.

Матеріали, як правило, з’являлися на провідних ресурсах США та Європи, де публікувалися за велику «винагороду», а потім розтікалися по Україні. У піар-акціях проти Тимошенко фігурують такі «шановні люди», як Костянтин Грищенко, Інна Богословська та інші чиновники й «слуги народу». Виходить, що за гроші зараз можна зробити абсолютно усе, будь-який піар.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*