США скорочують витрати на воєнку

фото: Uk.news.yahoo.com

Президент США Дональд Трамп на одному із заходів, що проходив в Білому Домі, повідомив, що не варто так багато грошей витрачати на військові навчання США і Південної Кореї, так як між країнами зараз «теплі стосунки».

На офіційній сторінці Дональда Трампа у Твітері було опубліковано відразу кілька повідомлень щодо того, які зараз стосунки у Штатів з такими країнами як Південна Корея, Японія, Китай і КНДР. І судячи з того, що Президентом було рекомендовано призупинити навчання – між країнами досягнуті угоди. Однак, у Твітері Трампа також повідомляється, що при першій необхідності ці навчання будуть тут же відновлені і проведені вже в більших масштабах, ніж це було раніше.

Заяви Дональда Трампа дають надію на врегулювання ситуації на світовій політичній арені, але не втішає тільки те, що в Україні конфлікт триває, а тиску на РФ ніякого. Чому страждаємо в цій ситуації тільки ми, і в ще більші борги «занурюємося» ми теж?

США вважає зайвим так багато витрачати на військові навчання, а ми виходить багатшими Штатів, раз збільшуємо видатки на воєнку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*