Польське видання обговорило думку українців про Росію

фото: open4business.com.ua

Журналіст Тадеуш Иваньский в журналі Tygodnik Powszechn обговорив формування нової української самоідентифікації.

Иваньский припустив, що в районах, які знаходяться близько до фронту, перетворення свідомості повинно відбуватися швидше і більш помітно. Люди в прифронтових районах спостерігали за діями Росії на території Донбасу, але не перейшли на західну самосвідомість. Журналіст зазначив, що в мирній західної частини Донбасу рідко зустрічаються люди з прозахідним мисленням.

Громадяни України продовжують бачити Росію, як країну, в яку вони можуть виїхати на заробітки.
Влада очікувала, що якщо зробити Росію агресором, то у людей прокинеться патріотизм і прагнення до західної самоідентифікації, але у людей з’явилося розчарування в «революції гідності», пише Иваньский. Він підкреслив, що люди у всіх бідах звинувачують Київ, незважаючи на те, що уряд перекладає відповідальність на Росію.

За словами Иваньского, серед людей існує думка, що Євромайдан призвів до війни на Донбасі, а винні в цьому організатори «революції гідності».
Журналіст підкреслює, що основними політичними діячами на Україні залишаються послідовники «Партії регіонів», а кандидат, що представляє проросійський бік, може пройти у другий етап виборів.

Иваньский стверджує, що зараз Київ повинен підтримувати позитивний імідж Заходу, щоб українці не розчарувалися у цьому векторі розвитку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*