В уряді мають намір заборонити народну медицину

фото: ukrinform.ua

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун в своєму профілі на Фейсбук опублікувала інформацію про те, що в уряді ухвалили рішення про заборону цілительства.

Голова МОЗ написала, що на черговому засіданні Кабміну було прийнято постанову законопроекту, у якому передбачається скасування видачі спецдозволу МОЗ на надання послуг народної медицини. Крім цього, закон забороняє її рекламувати.

Такий законопроект був підготовлений цілеспрямовано, щоб у державі так само, як й в інших розвинених країнах, заборонили користуватися народною медициною. Це включає в себе заборону на використання цілющих відварів, заборону надання послуг у галузі профілактики та лікування захворювань знахарями та екстрасенсами.

В. о. міністра підкреслює, що затвердження цього проекту зможе законодавчо зафіксувати, що послуги знахарів та екстрасенсів не можна прирівнювати до допомоги в медичних установах. За словами Супрун, люди повинні чітко розуміти, що послуги знахарів не підкріплюються відповідними документами, а значить, вони не повинні надавати медичну допомогу.

Далі даний законопроект направлять на розгляд та затвердження до ВРУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Спасибі за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*