Посол вважає, що торгова війна між США і Канадою нашкодить Україні

фото: i.ytimg.com

Представник українського дипломатичного відомства в Канаді Андрій Шевченко повідомив, що ускладнення у відносинах між Сполученими Штатами і Канадою можуть зашкодити українським інтересам, оскільки це робить більш слабкою єдність основних союзників України в антиросійської коаліції. Він підкреслив, що українська влада зацікавлена в тому, щоб стосунки між її ключовими союзниками були злагоджені. Саме тому потенційна торгова війна між США і Канадою несе в собі загрозу і для України.

Дипломат зазначив, що конфлікти основних союзників України із північноатлантичного альянсу – це мрія російського лідера. Якщо Штати і Канада будуть воювати у торговельній сфері між собою, то у них не залишиться ні часу, ні енергії для боротьби з найбільшою проблемою – Росією.

Український представник впевнений, що лідери Канади і США все ж зможуть прийти до домовленості щодо умов у торгівельній області, які б влаштовували обидві сторони.

Раніше повідомлялося, що американський голова Трамп оголосив про те, що Сполучені Штати досягли домовленостей з Мексикою про північноамериканську зону вільної торгівлі. Він підкреслив, що після того, як договір підпишеться, він більше не буде носити назву NAFTA. Новий договір матиме назву «Угода США і Мексики». У Сполучених Штатах підкреслили, що Канада повинна дати відповідь щодо участі у програмі. Якщо ж вона цього не зробить, то США підпишуть угоду без її участі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*