Експерти пояснили причини російських капіталовкладень

фото: ukranews.com

Український політичний експерт Михайло Погребинський вважає, що російські капіталовкладення зумовлені тісними зв’язками бізнесу двох країн. Він зазначив, що новим інвесторам немає сенсу звертати увагу на Україну, оскільки це принесе лише збитки, а Росія тривалий час вела бізнес на території сусідньої держави та вміє пристосовуватися до її особливостей.

Погребинський підкреслив, що влада не намагається обмежити кількість російських інвестицій і нагадав, що на території України діють два великих банки, які належать Російській Федерації. Політолог зазначив, що українські АЕС потребують російського палива, а за кошти державної скарбниці немає можливості оплачувати ці витрати, тому необхідні інвестиції.

Експерт зазначив, що не здивований низьким обсягом інвестицій Польщі, оскільки у неї немає грошей для цього. Вона сама живе за рахунок капіталовкладення ЄС.
Експерт у сфері економіки Олександр Охрименко відзначив, що український бізнес тісно пов’язаний з російським, але зараз про це не прийнято відкрито говорити. Бізнесменам двох країн байдужа політика, але вона ставить їх у скрутне становище, тому вони розраховують на стабілізацію ситуації після українських виборів у 2019 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*