Міністр Армії США розповів про плани розвитку його відомства

фото: www.pravdoryb.info

Міністр Армії США Марк Еспер в ході інтерв’ю розповів, що американські військові фахівці знаходяться на території України для поповнення своїх знань і отримання досвіду, за рахунок яких будуть коригувати навчання своїх солдатів. Еспер зазначив, що такий метод Пентагон використовував за часів арабо-ізраїльської війни.

Еспер підкреслив, що на даний момент уроком для американських солдатів послужило використання безпілотників і РЕБ. Він зазначив, що ці два аспекти дуже зацікавили США, оскільки безпілотником можна ефективно розвідувати місцевість, а американські системи РЕБ застаріли. Зібрану інформацію, як з відкритих джерел, так і за допомогою розвідки, військові передають в навчальні центри і в Пентагон.

Міністр зазначив, що його відомство черпає досвід не тільки в конфлікті на Україні, а у будь-яких регіонах, де потенційно може розміщуватися супротивник. Наприклад, за часів холодної війни США могло конкурувати в системах РЕБ з іншими країнами, але на даний момент Росія переважає в цій сфері.

Також міністр підтвердив питання журналіста, що чисельність військовослужбовців регулярної армії США поступово планують збільшити до 500 тисяч солдатів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*