У Греції чисельність загиблих від лісових пожеж сягає ста осіб

фото: www.planetanovosti.com

Серія великих лісових пожеж охопила Грецію ще в кінці червня. Пожежі принесли чимало шкоди місцевим жителям, туристам і державі в цілому.

Пожежна служба повідомляла, що в Східній Аттиці близько ста людей загинули через спалахи лісових пожеж. Зазначається, що останньою загиблою стала жінка вісімдесяти трьох років. Сьогодні вранці вона померла від великої кількості опіків.

Крім цього, близько двохсот людей в результаті пожежі отримали опіки й травми різної тяжкості. Ще понад ста осіб досі вважаються зниклими безвісті.

Пожежі стали великою трагедією. Люди згорали у власних будинках та автомобілях. При цьому, вузькі вулиці на яких вирувало полум’я, тільки сприяли збільшенню кількості жертв. Відзначається, що маршрути рятувальників всупереч законодавству були огороджені. Пізніше влада Греції розпорядилася, щоб незаконно встановлені споруди знести, оскільки саме вони стали причиною такої чисельності жертв.

Відзначається, що лісові пожежі в літній сезон властиві для Аттики, однак ніколи раніше вони не досягали таких масштабів. Відомо, що грецькі правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у вчиненні підпалів.

МЗС України раніше повідомляло, що серед жертв лісових пожеж у Греції українських громадян немає.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*