У ЦВК заявили про відсутність причин для перенесення виборів президента

фото: narodna-pravda.ua

Заступник голови ЦВК Андрій Магера повідомив, що на сьогоднішній день в області права немає жодної причини, щоб перенести дату виборів голови держави. У відповідності з Конституцією держави, президентськи вибори повинні відбудутися вже наприкінці березня наступного року.

Заступник голови Центрвиборчкому заявив, що тільки за чутками знає про ймовірну подачу запиту в Конституційний суд про зміну дати проведення президентської гонки. Він звернув увагу на те, що дату проведення голосування в державі призначає зовсім не ЦВК, а парламент. І підкреслює, що крайні строки призначення повинні бути визначені не пізніше, ніж за сто днів до дати виборів.

Нагадаємо, що до цього один з нардепів ВРУ Леонід Ємець у своєму профілі в соціальних мережах опублікував інформацію, що зараз йде підготовка запиту до Конституційного суду про перенесення дати президентської виборчої гонки. Він не написав про те, хто виступає організатором такого запиту та на який термін планується відкласти голосування. Нардеп додав лише, що найімовірніше вибори будуть перенесені на червень. У той же час, голова ВРУ Парубій заявив про те, що він не знає про подібну ініціативу. І наполягає, що вибори мають відбутися у вказаний строк, а саме в кінці березня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Спасибі за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*