В Україні виявили найбільш ненависних політиків

фото: i.ytimg.com

Американський Міжнародний республіканський інститут ініціював проведення опитування в Україні на предмет того, діяльність кого з українських політиків населення підтримує найменше. Опитування провела соціологічна група «Рейтинг».

Безперечним лідером у рейтингу найбільш ненависних політиків України стала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Її діяльність не схвалює 61% українців. На другому місці рейтингу опинився голова НАБУ Артем Ситник, на адресу якого негативно висловилися 30% опитаних. Всього на 1% менше респондентів розкритикували дії нардепа Мустафи Найєма, який є членом партії «Блок Петра Порошенка». До рейтингу ненависних політиків також потрапили Ігор Луценко від партії «Батьківщина», голова «Нафтогаз» Андрій Коболєв, нардепи Єгор Соболєв та Оксана Сироїд.

В ході дослідження соціологи визначили рівень підтримки президента України Петра Порошенка. З’ясувалося, що 80% респондентів не схвалюють політику, яку він проводить. Українці не підтримують дії прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Про це заявили 76% опитаних. Схвалюють політику Порошенка та Гройсмана тільки по 2% респондентів, решта – не визначилися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*