Омелян закликав українців повернутися з Росії на Батьківщину

фото: images.unian.net

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян порекомендував українцям, які перебувають в Росії, повернутися на Батьківщину, оскільки в Україні набагато краща екологія і безпечніше життя. Дана заява стала відповіддю на питання журналістів про те, як українці зможуть спілкуватися з родичами, які виїхали в РФ після припинення залізничного та автобусного сполучення між країнами.

Під час спілкування з журналістами він зазначив, що в рамках проекту по припиненню сполучення проведено перевірку нелегальних перевізників на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей. За словами Омеляна, отримані дані демонструють збільшення кількості «чорних» та «сірих» перевезень, тому міністерство має намір вжити жорстких заходів щодо врегулювання даної ситуації.

Заяву Омеляна з приводу повернення українців з Росії прокоментував депутат Сімферопольської міськради Степан Кіскін. Він зазначив, що слова про «кращу екологію» є популізмом. На тлі майбутніх президентських виборів в Україні політики готові давати будь-які обіцянки для того, аби заручитися підтримкою виборців. На думку Кіскіна, країна, яка загрузла в корупції, не може виділяти гроші на захист навколишнього середовища. Депутат назвав українську владу шахраями та провокаторами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*