В Україні зафіксовано активізацію правих радикалів

фото: vesti-ukr.com

Представник моніторингової місії ООН з прав людини Єва Шмідт заявила, що за останні 4 роки діяльність праворадикальних угруповань в Україні набула тенденційний характер. Вона зазначила активізацію радикальних націоналістичних організацій, яка проявляється в численних фактах нападу на правозахисників та громадських діячів.

Шмідт нагадала, що моніторингова місія працює в Україні з 2014 року. ЇЇ головними завданнями є контроль над становищем правозахисників, відстеження політичних процесів, а також фіксація фактів порушення в роботі судових органів. Шмідт зазначила, що за 4 роки роботи місії вдалося встановити тенденційність атак праворадикальних сил в Україні. Це впливає на роботу правозахисних організацій, учасники яких піддаються насильству з боку радикалів. За словами Шмідт, в майбутньому звіті планують виділити окремий розділ для опису проблеми зростання радикалізму в Україні.

Раніше міжнародна правозахисна організація Freedom House в одному зі своїх аналітичних оглядів зазначила, що український уряд індиферентний до дій правих радикалів і не приймає рішучих кроків для боротьби з екстремізмом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*