Макрон змушений виправдовуватися за свої слова перед усією Францією

фото: image.tienphong.vn

У Франції активно обговорюють недавній вислів президента Еммануеля Макрона, який сприйняли як образу французької нації. Лідер Франції під час візиту в столицю Данії похвалив скандинавську економічну модель, а французів назвав «галлами», які не готові до реформ і змін в державі. Макрона розкритикували представники французької опозиції, зазначивши, що своїми словами президент продемонстрував неповагу і презирство до власного народу.

Макрон прийшов до влади, взявши на себе зобов’язання щодо перегляду величезного трудового кодексу Франції. Він не раз відкрито заявляв, що скандинавська модель є для нього еталоном, і він хотів би впровадити її елементи у французьку систему. Черговим підтвердженням цьому стало висловлювання президента в Копенгагені.
Він заявив, що між французами та датчанами є культурні відмінності: «лютерани» відкриті для трансформацій і реформ, а «галли» пручаються будь-яким змінам.

Після хвилі критики Макрон зробив заяву, в якій пояснив свої слова. Він зазначив, що любить Францію і французький народ, а його висловлювання було адресовано опозиції, яка чинить опір проведенню реформ в державі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*