В Україні відбулися навчання “Шторм-18”

фото: 2.bp.blogspot.com

У прес-службі ВМС України повідомили, що з 28 по 30 серпня в прибережній частині Чорного моря проходили тактичні навчання “Шторм-18”. У маневрах були задіяні корабельні і катерні групи ВМС, а також авіація. Українські військові успішно реалізували поставлені завдання і продемонстрували високий рівень підготовки.

У навчаннях брали участь, як українські військові, так і правоохоронці. Спільними зусиллями вони виконали основну програму з оборони узбережжя Чорного моря. Учасники бойових стрільб ліквідували цілі, що знаходяться в морі, на узбережжі і в повітрі. Серед виконаних завдань також вказані оборона бази, здійснення пошукових і рятувальних операцій. Морська піхота провела висадку тактичного десанту та успішно виконала завдання з протидії висадки десанту противника.

Військове керівництво оцінило підготовку української авіації, перед якою стояло завдання здійснити розвідувальні польоти і відобразити авіаційні атаки противника. Решта учасників навчань виконали завдання з охорони автомобільних мостів і державного кордону.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*