Держдеп США дорікнув РФ за дії в Азовському морі

фото: imgclf.112.ua

Державний департамент США критикує Російську Федерацію за затримки українських суден в акваторії Азовського моря. У Вашингтоні відзначили, що Росії необхідно перестати переслідувати міжнародні кораблі, які тримають маршрут в українські порти.

Зазначимо, що раніше голова МЗС України Павло Клімкін заявив, що не вийде вирішити питання із затримкою судів юридичним способом. І підкреслив, що Україна не здатна протидіяти Росії в акваторії Азовського Моря. Голова МЗС зазначив, що восени на Генасамблеї ООН підніметься питання про дану ситуацію.

Державне прикордонне відомство надало інформацію, що за останній час РФ зупинила для огляду понад 150 суден.

Посольство Росії в Сполучених Штатах виступило з заявою, що у Вашингтоні навмисно не згадують про українське піратство. Співробітники російського посольства навели як приклад захоплення траулера «Норд» і танкера «Механік Погодін».

Дипломати запропонували припинити покривати українських піратів і розпочати конструктивний діалог, який буде стосуватися росіян у в’язницях США. У заяві дипломати згадали студентку Марію Бутіну, яку заарештували за сфабрикованим звинуваченням.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*