Нафтогаз стрімко збільшує тарифи для промспоживачів

фото: golos.ua

Вже з 1 вересня підприємство «Нафтогаз» змінить цінову політику по газу для споживачів промислової сфери, при цьому передбачається внесення передоплати. Якщо порівнювати з ціновою політикою цього місяця, то ціни піднімуться вище, ніж на 20%, до 12,250 тисяч гривень за тисячу кубометрів.

У компанії повідомляють, що зміни торкнуться лише тих контрактів, які були підписані після 30 серпня. При цьому, визначені тарифи також актуальні і для тих споживачів промисловості, які здійснюють закупівлю газу від 50 тисяч кубометрів на місяць, проте ключовими вимогами є наявність передоплати та відсутність заборгованості перед підприємством. Що ж стосується інших користувачів, які укладають контракти з підприємством після 30 серпня, то для них тарифи зростуть більш ніж на 20% та становитимуть 13,340 тисяч гривень за тисячу кубометрів.

Зазначимо, що ще 17 серпня в компанії заявили, що підвищення тарифів для промисловості у вересні складе 4,6% й досягне 10,600 тисяч гривень та 11,600 тисяч гривень відповідно. Такі тарифи передбачалися для підприємств, що уклали контракти до 29 серпня.

Зараз у «Нафтогаз» заявляють, що дані тарифи зазнали змін через заміну ключового компонента продукції, а також через коливання співвідношення курсу гривні до американського долара та євро. У той же час в Європі газові тарифи продовжують стрімко рости, тепер вартість газу за тисячу кубометрів перевищують поріг у триста доларів.

Нагадаємо, в Україні тарифи на газ для промислових споживачів з жовтня 2015 року стали регулюватися державою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*