Письменниця розкритикувала українську систему освіти

фото: apostrophe.ua

Письменниця Лариса Ніцой негативно відгукнулася про українську систему освіти, оскільки вважає, що дітям з гуманітарним складом розуму необхідно менше часу приділяти точним наукам.

Ніцой зазначила, що вони з чоловіком є гуманітаріями і їх син також, але в спеціалізованій школі йому доводиться займатися математикою чотири дні на тиждень, а українською літературою всього один раз. Також письменниця заявила, що у зв’язку з особливостями мислення і сприйняття, властиві гуманітаріям, доведеться витрачати час і кошти на репетиторів з точних наук. Тому що під час вступу до вишу необхідно мати допустимі бали в атестаті.

Ніцой зазначила, що проблема полягає у пережитках радянської програми навчання, яка не мала варіативності між технічним і гуманітарним складом розуму. Для гуманітарія необхідні уроки риторики, ораторської майстерності та психології, заявила письменниця.

Нагадаємо, що з недавнього часу Ніцой стала виступати в засобах масової інформації з резонансними заявами. Вона вимагала поділу дітей у літніх таборах на звичайних і з Донбасу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*