Чергові побори: Омелян оцінив українські дороги за європейськими цінами

фото: Politeka.net

Нещодавно українців порадували звісткою про плани будівництва нової дороги Львів – Краковець. Незабаром буде проведено тендер на проведення відповідних робіт, а саме будівництво розпочнеться вже в 2019 році. Тобто, ще цілих півроку піде на «розминку» і це нормально. Але це дорога в підсумку буде не проста, а платна. Таку ж «не безкоштовну» дорогу збираються будувати тепер і від Києва до Білої Церкви — вже готують відповідну документацію.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян, навіть озвучив ціну, яку доведеться заплатити українцям за проїзд по таких трасах: від 20-ти до 70-ти євроцентів за кожен кілометр. На наші гроші це поки від шести з половиною до двадцяти трьох гривень. Поки — при нинішньому курсі євро, який, як відомо, залишає бажати багато кращого, при неухильному падінні гривні.

фото: loda.gov.ua

Міністр нагадав, що у Європейському Союзі ціна за кілометр шляху на платних магістралях складає від 50-ти до 70-ти євроцентів. Тобто, верхня межа такий же, як планують зробити у нас! А от у Китаї, за словами самого міністра, ця ціна становить 20 євроцентів. За цінами, на проїзд, як стверджує Омелян зараз «йде дискусія». Дискусія кого з ким — не зрозуміло зовсім. Головне, що міністр оцінює українські дороги по китайсько-європейськими цінами, але в Європі люди отримують набагато більшу зарплату. Навіть китайські зарплати зараз вже значно вища, ніж українських.

Пам’ятається, зовсім недавно, буквально на цьому тижні, міністр хвалився виданню Big Money рекордно низькою собівартістю вітчизняних доріг. Він стверджував, що ціна реконструкції або ремонту дорожнього покриття за один кілометр дороги становить 10 мільйонів гривень. Він сам зізнався, що це набагато нижче, ніж в будь-якому з сусідніх держав і все це за рахунок дешевої робочої сили і матеріалів, а не на шкоду якості. І ось тепер на тобі: кому-то в уряді терміново знадобилися гроші!

фото: Old.ukravtodor.gov.ua

У зв’язку з усім вищесказаним, виникає питання, а чи знає взагалі Омелян, якої якості дороги в Європі? Представляє він, скільки нам знадобиться років для того, щоб забезпечити такий же рівень проведення робіт? До речі сказати, Китай також дуже серйозно просунувся в питаннях дорожнього будівництва за останні десятиліття. Міністру інфраструктури, мабуть, необхідно навчитися як більш тверезо оцінювати ситуацію.

Давайте дивитися на речі реально: Відстань від Львова до Краковця 69,5 кілометрів. Це означає, що за найнижчою ціною Омеляна, до кордону можна доїхати за 452 гривні, а за найвищою — за 1599 гривень. Ясно, що до цієї ціни додається дорогий бензин, який на цьому тижні став ще дорожче, і сума такої подорожі вже стає просто божевільною. Втім, альтернативою платній трасі буде, як ми з вами вже здогадуємося, безкоштовна дорога М-10, яку тепер вже точно ніхто реконструювати не буде. Вона зроблена не так уже й погано, але через рік-два, очевидно, буде вже розбита істотним чином.

Виходить тепер, щоб жити в Україні, потрібно багато заробляти, а з цим у нас є проблеми, втім, вони інфраструктурних питань не стосуються і Омелян тут не при чому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*