Портнов подав до суду на партію Порошенко

фото: Informator.news

Андрій Портнов, новий власник телеканалу NewsOne і екс-заступник глави АП у 2011-2014 роках, написав на своїй сторінці в Facebook, що президентська фракція БПП вважає його «ворогом України». Справа в тому, що пропрезидентська політична сила оголосила в Раді, що Портнов ставить під сумнів європейський вибір України, виступає з антиукраїнських позицій і взагалі підозрюється у низці злочинів.

У зв’язку з цим, Андрій Володимирович вирішив подати судовий позов, в якому готовий запитати фракції БПП «за кожне слово». Днями Портнов вже заявляв про те, що вважає Президента «державним злочинцем». Така його «особиста думка». Можливо, саме ця заява і є причиною скандалу в Верховній Раді.

фото: Pohnews.org

Але почалася ця історія 27 серпня, коли Портнов у Відні підписав угоду, згідно з яким Євген Мураєв передав йому кермо правління телеканалом. Права Андрія Портнова, згідно з договором, досить значні. Мураєв «не має права втручатися у справи каналу до кінця закінчення строку цього договору, який становить 3 роки. Навіщо це Мураеву — ми скоро обов’язково дізнаємося.

Новий начальник відразу ж піддано цькуванню в пропорошенковских ЗМІ, а фракція БПП зробила ряд скандальних заяв. Звинувачення стандартні: зрадник, друг Кремля, пособник окупантів, але якщо пропустити весь цей пафос, все зводиться до одного: елітам навколо Порошенко не потрібна критика. Все повинно бути під повним президентським контролем, тому News One їх і не влаштовує.

Звичайно, для простого Українця нічого не змінилося. Що Мураєв, що Портнов, — люди сумнівні, але, принаймні, вони можуть собі дозволити висвітлювати події не так, як це роблять пропорошенковские ресурси, яких в Україні мало не 85%. А це оживляє медіапростір. Крім того, суд побіжного Портнова з фракцією БПП – це може бути навіть цікаво.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*