На Дніпропетровщині СБУ затримала російських агітаторів

фото: bm.img.com.ua

Прес-центр Служби безпеки України інформує, що в Дніпропетровській області їх співробітниками була припинена діяльність групи агітаторів, які були задіяні у втручанні в прийдешні українські президентські вибори спецслужбами Росії. Правоохоронці з’ясували, що затримані є жителями Дніпра, Нікополя та Кривого Рогу. Крім цього, вони адмініструють деякі групи в соціальних мережах.

У відомстві підкреслюють, що отримане зловмисниками завдання від спецслужб РФ, полягало в тому, щоб підготувати в країні майданчик для подальшого маніпулювання свідомістю громадян через інтернет. Крім цього, в завдання українців входив підбір блогерів, які за певну суму повинні були публікувати новини російського контенту.

У прес-центрі структури також оприлюднене відео, де показані троє чоловіків з прихованими обличчями, які розповідають про завдання, отриманому від спецслужб Росії.

За фактом злочину проти національної безпеки держави щодо чоловіків було порушено кримінальну справу. На даний момент йде збір усіх матеріалів і доказів, щоб притягнути до відповідальності всіх учасників справи.

Відзначимо, раніше президент Порошенко на нараді з начальниками зарубіжних дипустанов України висунув звинувачення Російській Федерації у втручанні в майбутні вибори президента.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*