У Порошенка і Гонтарєвої найдорожчі відпустки

фото: tpg.ua

В 2017-2018 роках владні структури України відпочили на славу, так як, згідно декларації, витратили на закордонні поїздки близько 9 000 000 гривень, і 52 000 000 гривень відпускних їм виплатили з держбюджету.
Згідно з проектом «Декларації» Bihus.Info, самий шикарний відпочинок був у Президента України Петра Порошенка. Він на нього витратив у 2017 році близько 3 000 000 гривень.

фото: facty.info

Тільки от виходить невелике не стикування, десь на десяток мільйонів, так як за підрахунками програми «Схеми», вартість відпочинку на Мальдівах, а це і чартерний авіапереліт, оренда острова і харчування – виходить не менше півмільйона американських доларів – це 14 000 000 гривень, але не 2 700 000 гривень як зазначено в декларації Президента.

Екс-глава Нацбанку Валерія Гонтарєва також вирішила в минулому році відпочити на Мальдівах. Вона задекларувала витрати в 1 900 000 гривень. Як відомо, відпочинком сім’ї Гонтарєвих в 2016 році зацікавилися навіть у НАБУ, однак нічого незаконного не знайшли, і справу закрили. Тому в 2017 році Гонтарєви відпочивали значно «скромніше», щоб у НАБУ знову не з’явилися питання.

фото: golos.ua

Третє місце з розтрат на відпочинок зайняв опозиційний нардеп Вадим Новинський. Депутатом було задекларовано відразу кілька витрат на відпочинок в Німеччині, Швейцарії, Росії загальною вартістю трохи більше мільйона гривень.

Четверте місце у народного депутата В’ячеслава Костянтинівського, який відпочивав в Іспанії і Німеччини, і виклав за це 834 000 гривень.
П’яте місце у депутата (увага!) Луцької міської ради Андрія Покровського, він відпочивав в Австрії та Франції, і заплатив 582 000 гривень.

Шосте місце за шкалою витрат на відпочинок займає суддя Верховного Суду Ірина Жовтобрюх. Повідомляється, що вона нічого не витратила з власної кишені на свої канікули, всі розтрати їй сплатила держава – це 425 000 гривень. Гроші з держбюджету на відпочинок були виділені з позначкою «допомогу на оздоровлення».

Мабуть, Верховний Суд у нас прирівнюється до шкідливого виробництва, і «оздоровлення» суддів оплачується повністю платниками податків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*