Європейські країни закликали США не постачати в Україну летальну зброю

фото: rubryka.com

Представник українського дипломатичного відомства у США Валерій Чалий повідомив “Європейській правді”, що низка країн Європи виступили проти постачання в Україну летальної зброї. Вони також звернулися з таким закликом до Сполучених Штатів.

Чалий підкреслив, що екс-голова Сполучених Штатів Барак Обама частіше погоджувався з порадами ЄС, в тому числі й у питаннях відносно України. Посол зазначив, що він не може розповісти всі подробиці, але країни Європи радили Обамі не постачати летальну зброю українцям. Проте новий голова Штатів Дональд Трамп, всупереч порадам Євросоюзу, погодився на постачання озброєння Україні за умовою оплати.

Дипломат підкреслив, що українські представники переконали Сполучені Штати в своїй готовності працювати над розвитком військово-технічного співробітництва. Також Україна запевнила Штати у готовності купувати озброєння, а не просто отримувати його в якості військово-технічної допомоги. Даний факт грає дуже важливу роль для чинного голови Сполучених Штатів Трампа, який до того, як стати президентом не один рік займався бізнесом.

Водночас, посол не розповів які саме держави зверталися до Штатів із закликом не постачати в Україну летальне озброєння, в тому числі й ракети Javelin.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*