В Україні вирішили заборонити французький препарат з російськими маркуваннями

фото: pharma.net.ua

Українська Держслужба з лікарського контролю прийняла рішення про заборону продажу та експлуатації французької вакцини, яка застосовується в цілях запобігання таких захворювань, як дифтерія і правець, що має російські маркування. Даний указ з’явився на сайті структури.

У повідомленні вказується, що французький препарат «Пентаксим», що використовується для запобігання дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту, і має маркування Російської Федерації, заборонений для продажу, зберігання та використання. Наголошується, що причиною такої заборони став імпорт продукції в країну із недотриманням ряду вимог чинного законодавства.

Згідно з новим розпорядженням, всі аптеки зобов’язані позбутися вакцини або повернути її назад постачальнику.

Зазначимо, що дифтерія входить до числа інфекційних захворювань і поширюється повітряно-крапельним шляхом. Дане захворювання вважається важким, оскільки рівень отруйного токсину, який виділяється при хворобі, дуже високий. Правець відносять до бактеріальних хвороб, які в першу чергу відбиваються на нервовій системі і скелетних м’язах. Таке захворювання є причиною появи судоми. Поліомієліт відносять до групи гострих інфекційних хвороб, яка у більшості випадків, не має симптомів. Вона вражає нервову систему людини і може стати причиною паралічу або смерті. При цьому вилікувати захворювання неможливо. Коклюш прилічений до інфекційних захворювань і вражає дихальні шляхи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*