Німецький журналіст зазначив вплив російського лідера на ФРН

фото: apostrophe.ua

Громадяни ФРН, навіть політики все частіше висловлюють думку, що Крим є російським, а Донбас – жертвою України, про це поінформував німецький співробітник ЗМІ Борис Райтшустер.

Він підкреслив, що агенти Москви і пропагандисти перебували в Німеччині ще за часів СРСР. За деякою інформацією на території Західної Німеччини проживає 20 тисяч осіб, які були інформаторами Штазі. Хоч архіви були відкриті, але інформацію встигли вивезти, як відкрито підтвердив Путін. Ситуація ускладнена тим, що робота агента вважається держзрадою, і це відхиляє можливість угоди з державою.

Журналіст зазначив, що все більша кількість німців дотримується позиції, що Донбас був атакований Україною, а не Росією. Він підкреслив, що кілька тисяч як звичайних людей, так і публічних осіб згодні, що Путін не завжди дотримується демократичних принципів, але є ідеальним президентом для Росії.

Журналіст зазначив, що неодноразово німецькі політики говорили, що Крим споконвічно належить Росії. Райтшустер вражений такою думкою і ставленням свого народу до захоплення іноземної території, незважаючи на власну історію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*