У Народному фронті заявили про здатність України ліквідувати флот РФ

фото: politinfo.com.ua

За думку нардепа від партії «Народний фронт» Юрія Берези, Україна може ліквідувати флот Російської Федерації в Азовському морі, якщо при цьому грамотно використати артилерійські комплекси часів СРСР.

Однак відзначив, що все ж таки розраховує на адекватні думки на нараді РНБО, яку організував Верховний Головнокомандувач України, щоб обговорить ситуацію в Азовському морі.

Береза розповів, що якщо проаналізувати карту Азовського моря і досить уміло виставити артилерію, будь-яка флотилія піде на дно протягом 10 хвилин. Для даних цілей цілком згодяться артилерійські комплекси, розроблені в СРСР.

Він підкреслив, що українські оборонні управління вже зайняті підготовкою узбережжя Азовського моря, щоб забезпечити захист від противника. Також президент повинен звернутися до МЗС для вирішення ним завдань: які відносини припинити, де відбити напад, де звернутися до міжнародних організацій або закордонних партнерів.

Береза зазначив, що міністерству необхідно анулювати всі документи, які здійснюють шкоду країні. МЗС має продумати все можливі варіанти стабілізації ситуації в Азовському морі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*