В Україні наклали штраф на підприємців за продажу книги з РФ

фото: media.slovoidilo.ua

Прес-центр українського Держкомтелерадіо повідомляє, що на двох українських підприємців, які без наявності дозвільних документів продавали книги з Росії, був накладений штраф у розмірі 37 тис. гривень. Крім цього, вся продукція була конфіскована. Відзначається, що якщо подібний інцидент повториться ще раз, то підприємцям доведеться заплатити штраф, сума якого сягатиме 186 тисяч гривень.

Прес-центр підкреслює, що за станом на 31 серпня, в Держкомтелерадіо уклали шістнадцять протоколів, які передбачають накладення штрафних санкцій за реалізацію книг, завезених на територію держави без необхідних документів. При цьому загальна сума штрафів сягає 21 тисячі доларів.

Ще два роки тому український голова Порошенко прийняв закон, відповідно до якого забороняються поставки на український ринок друкованої продукції з Росії, що містить у собі антиукраїнський зміст. Таке рішення було прийнято з розрахунком стимулювати вітчизняних виробників книг, щоб на ринку стало більше друку українського змісту. При цьому обмеження накладаються тільки на друковану продукцію з Росії або з окупованих територій. Зараз, щоб привезти книжкову продукцію в державу потрібен спеціальний дозвіл Держкомтелерадіо.

Нагадаємо, на початку 2015 року ВРУ прийняла законопроект, в якому Російська Федерація визнана «країною-агресором», оскільки українська влада впевнена, що Росія втручається у внутрішні справи держави і є однією зі сторін конфлікту на сході України. Однак ніяких підтверджуючих матеріалів так і не було надано.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*