Журналіст розповіла про протиріччя та кризу розвитку української авіапромисловості

фото: ru-polit.livejournal.com

Український уряд взявся за відродження української авіапромисловості – Кабмін прийняв стратегічну програму в цій галузі до 2022 року. Документ містить комплекс заходів, які повинні виправити кризу в авіаційній промисловості. Про це розповіла журналістка видання «Фокус» Наталія Печоріна.

Водночас, вказує вона, розрив коопераційних зв’язків з РФ призводить до зупинки українських заводів – без російських комплектуючих неможливо зібрати жодного літака. Печоріна наводить приклад зриву вже узгоджених контрактів – наприклад, між Харківським авіаційним заводом та його замовником, Нацгвардією Республіки Казахстан. Завод має віддати замовнику 15 мільйонів доларів США за недобудову.

Важка ситуація на ДП «Антонов», де будівництво нових літаків не заплановане, крім Ан-132Д на замовлення Саудівської Аравії.

Як стверджує перший віце-прем’єр України Степан Кубів, наша країна має можливість повного циклу виробництва авіаційної техніки, але водночас спостерігається падіння того ж виробництва через надмірну залежність від російських контрагентів.

Негативною новиною Наталія Печоріна вважає й замовлення головою МВС Арсеном Аваковим 55 гелікоптерів у закордонної Airbus Helicopters.  Це рішення залишає українське підприємство «Мотор Січ» без держзамовлення.

У той самий час, коли Уряд затверджує стратегічну програму відродження національної авіапромисловості, МВС закупляє імпортну авіатехніку на кредитні кошти.  Такі рішення, як вказують на «Фокусі», призводять до того, що замість прибутку Україна отримає чергові борги.

 

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*