На Миколаївщині ветерани АТО отримали сертифікати на відкриття справи

На Миколаївщині двадцять військовослужбовців з АТО отримали по п’ятдесят тисяч гривень для відкриття своєї справи. Такий пробний проект був ініційований Миколаївською ОДА. Зараз подібну практику переймають й інші області країни. Відзначається, що в 2018 році обласний бюджет Миколаївщини виділив понад один мільйон гривень для переможців даного конкурсу.

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко розповів, що зараз на території області існує низка програм, метою яких є підтримка військовослужбовців АТО, інвалідів та сімей загиблих воїнів. Він зазначив, що Миколаївська область на даний момент вважається єдиною, хто надав квартири всім інвалідам АТО третьої групи. Крім цього, саме Миколаївська область створює проекти по підтримці службовців, які потім переймають й інші області держави. Вручення грошових сертифікатів ветеранам АТО – один з таких проектів.

У Миколаївській ОДА та ряді інших структур було прийнято рішення, що переможці конкурсу в цьому році і в подальшому будуть отримувати не тільки грошову суму, але і реєстрацію приватного підприємця. Таким чином, адміністрація області висловлює підтримку героям країни.

Відзначимо, що в цьому році на конкурс подали заявку тридцять три ветерана АТО, з яких відібрали двадцять кращих. Їм надали разовий безповоротний сертифікат на суму в п’ятдесят тисяч гривень для відкриття своєї власної справи. Серед проектів, що перемогли, є пропозиції по відкриттю птахоферм, будівельних столярних та металообробних підприємств тощо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*