Кабмін ініціював закупівлю бебі-боксів

фото: Ua.news

Мінсоцполітики за підтримки ООН має намір провести закупівлю бебі-боксів, сума проекту склала 25 млн доларів. Виконавцем в проекті виступає ЮНОПС (Управління ООН з обслуговування проектів), а вигодонабувачем є українське відомство.

Відповідно до договору департамент соцзахисту перераховує гроші в ЮНОПС, а те в свою чергу допомагає провести закупівлю бебі-боксів. Вся діяльність Управління ООН з обслуговування проектів полягає у формуванні «пакету малюка» в рамках списку, який створює Мінсоцполітики, і привезти на склад, визначений департаментом соціального захисту. За всю свою роботу ЮНОПС бере комісійні в розмірі 4,5%. У рамках договору на Управління ООН з обслуговування проектів немає відповідальності за збої в перевезеннях.

Таким чином Мінсоцполітики могло саме здійснити таку закупівлю, без залучення ЮНОПС, що дозволило б заощадити кошти. Фінансується проект з субвенцій, які виділяють ОДА України з держбюджету. Внаслідок цього обласні державні адміністрації повинні були дозволити перерахувати їх кошти ЮНОПС, але підписали угоди тільки 22 ОДА.

Міжнародна технічна допомога має надаватися Україні на безоплатній основі, про це сказано в національному законодавстві.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*