Військові навчання завдали шкоди українським заповідникам

фото: reserves-park.ru

Аналітик міжнародної благодійної організації «Екологія – Право – Людина» Катерина Норенко в ефірі «Громадського радіо» розповіла про десятки дільниць природно-заповідного фонду, яким завдають шкоди навчання українських військових.

За її словами, така ситуація змусила міністра екології Остапа Семерака створити робочу групу з цього приводу, яка вивчала діяльність Міноборони у відношенні природно-заповідного фонду. Як вказала аналітик, серед постраждалих від стрільб можна назвати 45 територій, більшість з яких є невеличкими пам’ятками природи, але є й відомі та великі – зокрема, Тарутинський степ на Одещині, національний парк «Меотида» (Азовське узбережжя) та Чорноморський біосферний заповідник.

Катерина Норенко навела приклад американських військових, які мали спільне навчання з українським спецназом на території заповіднику «Медобори», розташованого у Тернопільській області. Як тільки американські тренери почули від працівників заповіднику, що їх присутність не узгоджена і взагалі територія є заповідником, вони одразу ж заявили, що не будуть порушувати законодавство та одразу ж залишили «Медобори».

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*