Тягнибок передав підписи українців представникам Константинопольської Церкви

фото: Iftbqp.com

У своєму профілі на Фейсбук журналіст Олександр Аронець опублікував інформацію про те, що один з українських політиків Олег Тягнибок направив уповноваженим особам Константинопольського Патріархату підписи українських громадян, до яких доклав постанови структур, що функціонують на різних рівнях, щодо підтримки створення в державі Єдиної Православної Церкви.

Політик підкреслив, що створення такої Церкви стане основним етапом для встановлення Незалежності країни та її майбутнього відходу з-під впливу Росії. Він заявив, що він від імені багатьох українців має намір показати, що Незалежність Церкви в країні є ключовим питанням для значної частини населення.

Він додав, що разом із збільшенням кроків по віддаленню від Росії буде зміцнюватися Незалежність українців, що в свою чергу спричинить за собою більш швидку перемогу та встановлення миру. Він підкреслив, що держава не повинна перебувати в духовній окупації, яка тривала не один десяток років. Тепер з нею необхідно покінчити – підсумував Тягнибок.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*