У ДНР готові до наступу українських силовиків

фото: Newshub.org

Керівництво Донецької Народної Республіки, де 31 серпня стався теракт, заявило, що українська армія має намір порушити Мінські домовленості, і вже почала підготовку до наступу. Представник оперативного командування ДНР Едуард Басурін зазначив, що загострення ситуації може статися 14 вересня.

За словами Басуріна, українські збройні сили здійснюють підготовку до наступу (перекидають артилерію) паралельно з навчаннями «Шторм-2018», які проходять в Україні. Це дозволяє ЗСУ відвернути увагу від стягування озброєння до лінії розмежування. Басурін зазначив, що основний напрямок, по якому ведеться підготовка наступу і де найімовірніше відбудеться атака – маріупольське. Крім того частину артилерії та мотопіхоти перекидають в Урзуф.

Басурін повідомив, що на основі інформації, отриманої від джерел ДНР в штабі Операції об’єднаних сил, наступ відбудеться 14 вересня.
Нагадаємо, що 31 серпня в Донецьку загинув глава ДНР Олександр Захарченко. На думку керівництва республіки, теракт був організований спецслужбами України і націлений на дестабілізацію внутрішньої ситуації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*