США мають намір продовжити зміцнення української армії

фото: Freeonlinetranslators.net

В інтерв’ю британській газеті «The Guardian» представник Держдепартаменту Сполучених Штатів з питань України Курт Волкер заявив про готовність почати переговори з українським урядом з приводу подальшого постачання озброєння. США планують зробити акцент на зміцненні військово-морських сил України та на ППО.

У спілкуванні з журналістами американський представник не приховував, що стурбований кількістю втрат серед українських солдатів. Він зазначив, що військові, які захищають свою Батьківщину, потребують допомоги та підтримки. Тому те, що Україна прагне збільшити військову міць, є природною потребою. На думку Волкера, в умовах, коли країна змушена захищати свої кордони та свою незалежність за рахунок величезних людських втрат, інші країни зобов’язані надати допомогу.

Волкер підкреслив, що на майбутніх переговорах між США та Україною планують обговорити два напрямки, які потребують зміцнення: військово-морський флот України та ППО.

Нагадаємо, що в травні поточного року в Конгресі прийняли рішення виділити 250 млн. доларів, які будуть спрямовані на зміцнення ЗСУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*