Лавров повідомив, що зараз неможна прогнозувати нормандську зустріч

фото: hyser.com.ua

Голова російського МЗС Сергій Лавров повідомив кореспондентам, що на сьогоднішній день робити прогнози про дату нормандського засідання неможливо у зв’язку зі смертю лідера ДНР Захарченка. Він підкреслив, що зараз ситуація дуже серйозна та вона повинна проаналізуватися.

Зазначимо, що лідер самопроголошеної республіки помер від отриманих травм через вибух в одному з місцевих закладів. Крім нього постраждав один з міністрів – Олександр Тимофєєв. Всього налічують близько одинадцяти постраждалих з пораненнями різної тяжкості. У республіці підрив назвали терористичною атакою. При цьому, в.о. глави республіки Дмитро Трапезников повідомив, що в місті було заарештовано декілька підозрюваних у теракті. При цьому, вони повідомили, що діяли за наказом українських силових структур. Проте українська сторона спростовує інформацію.

У той же час, російський лідер Путін заявив, що вбивство ватажка ДНР – це підлість. Він додав, що ті, хто став на шлях терору не мають наміру врегулювати конфлікт мирним шляхом. Слідчий комітет Російської Федерації відкрив кримінальне провадження щодо вбивства лідера так званої «ДНР».

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*