Українці не в змозі оплачувати комунальні послуги

фото: hyser.com.ua

Україна, відповідно до вимог МВФ, має намір в черговий раз підвищити тарифи на газ. За оцінками експертів це спровокує ще більший розрив між вартістю послуги та фінансовими можливостями українців. У червні поточного року заборгованість населення країни по оплаті комунальних послуг становила 38,7 млрд. гривень.

За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, підвищення цін на газ є світовою тенденцією. Якщо Україна прагне заручитися міжнародною фінансовою підтримкою, їй необхідно виконувати відповідні умови, однією з яких є підвищення тарифів. Гройсман додав, що намагався віддалити цей момент, але зобов’язання перед міжнародними партнерами повинні бути виконані.

За прогнозами Нацбанку ціни на газ можуть зрости на 25%. З огляду на той факт, що навіть при тарифах, які діють сьогодні, заборгованість по оплаті газу становить 16,7 млрд. гривень, встановлення нової ціни може погіршити ситуацію. За даними Держслужби статистики, в липні населення України сплатило лише 4,7 млрд. гривень за житлово-комунальні послуги.,

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*