СБУ має намір стежити за контентом телеканалу NewsOne

фото: gordonua.com

Після того, як телеканал NewsOne перейшов під управління правозахисника Андрія Портного, СБУ зацікавилася інформаційним наповненням, яке на ньому транслюється. Зокрема, голова СБУ Василь Грицак заявив, що планує перевіряти телеканал NewsOne на наявність антидержавного контенту.

В Інтернеті не раз з’являлася інформація, що Портнов живе у Відні. На думку Грицака, це помилкова інформація, оскільки на даний момент новий керівник NewsOne знаходиться в Російській Федерації, звідки намагається проводити атаки на інформаційний простір України. Факт злочину ще не доведено, але в ході відстеження контенту телеканалу, СБУ спробує встановити порушення з боку Портного.

Незабаром на своїй Facebook-сторінці Портнов написав, що всі звинувачення на його адресу – безпідставні. Він зазначив, що відкрито агітує за відновлення суверенітету та кордонів України, повернення Криму та стабілізацію ситуації на Донбасі. Портнов додав, що у відповідь на «стеження» СБУ він має намір розслідувати злочинні справи Грицака і його оточення. Крім того, він вкотре повторив, що знаходиться у Відні, а не території РФ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*