Компанія-власник судна «Механік Погодін» подала в суд

фото: imgclf.112.ua

Компанія «В.Ф. Танкер» подала позов з вимогою відшкодувати збитки, понесені в результаті незаконного утримання судна «Механік Погодін». Компанія-власник звинувачує прикордонну службу та капітана Херсонського порту в здійсненні неправомірних дій.

За словами представників компанії-позивача, судно не може покинути порт, навіть попри те, що усунені всі причини, які могли спровокувати затримання. При цьому керівництво акваторії морського торгового порту Херсона заперечує факт затримання судна «Механік Погодін». Подібної позиції дотримується й СБУ. У свою чергу капітан порту заявляє, що виконує рішення прикордонної служби, яка отримала відповідний наказ від СБУ. У даній ситуації компанія-власник судна не може визначити, хто ініціював затримання танкера і несе відповідальність за дане рішення.

Нагадаємо, що капітан судна засудив дії українських прикордонників та капітана порту, оскільки вважає затримання незаконним. Крім того, українські фахівці зробили три спроби проникнути на борт судна і незаконно провести перевірку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*