В Харківській області тривають навчання резервістів

фото: Val.ua

В Харківській області в ході навчальних зборів з резервістами другої черги пройшли навчання практичного характеру у польових умовах.

Більш ніж сто п’ятдесят службовців з досвідченими офіцерами на практиці навчалися стріляти зі зброї, а також спробували себе у метаннях гранати, а також практикувалися у наданні невідкладної медичної допомоги на полі бою.

Керівник зборів у Харківщині Юрій Калгушкін розповів, що практичні заняття допоможуть краще засвоїти теоретичний матеріал, покращити наявні індивідуальні навички, а також такі заняття дають можливість дізнатись щось нове. Він зазначив, що деякі з резервістів не залучалися до військової служби, тому для них такі навчання проходять вперше, вони допоможуть їм здобути новий досвід.

Крім цього, на польових навчаннях військовослужбовці спробували себе в якості розвідників, а також вивчали основи безпеки на полі бою. Водночас зі службовцями проводили тактичні заняття. Вони вивчали питання оборони та наступу, а також дії військових під час автомобільного маршу.

Підкреслимо, що в Харківській області продовжуються навчальні збори з резервістами територіальної оборони. На них присутні більше двох тисяч людей. Такі підрозділи потрібні для забезпечення охорони стратегічних об’єктів області, якщо виникне військова загроза.

Після зборів резервісти відправляться по домівках, та будуть закріплені за територіальною обороною області. Відзначається, що резервістів ні зараз, ні у майбутньому не будуть направляти до будь-яких інших підрозділів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*