При загадкових обставинах вбили професора університету

фото: nk.oblast.online

Першого вересня на орендованій квартирі в Миколаєві знайшли труп викладача МНУ ім. Сухомлинського. Особу вбитого встановили, ним виявився видатний науковий діяч, академік Микола Миколайович Шитюк.

Екс-заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації у себе на сторінці в соцмережі розповів, що професора вбили при загадкових обставинах.

Про інцидент повідомила власниця знімної квартири, яку Шитюк орендував на три години. По закінченню терміну вона почала дзвонити професору, але він не піднімав трубку. Тому вона сама вирішила навідатися в квартиру, де і знайшла професора з ножем у спині.

Співробітники правоохоронних органів відправили тіло на судмедекспертизу, щоб більш детально дізнатися про подію.
Нагадаємо, професор Микола Шитюк був видатним дослідником Голодомору. У його послужному списку більш ніж 200 наукових робіт. Протягом 10 років він був директором навчально-наукового інституту історії, політології та права при МНУ ім. Сухомлинського.

фото: nv.ua

Примітний той факт, що в п’ятницю, напередодні вбивства, на засіданні вченої ради університету було прийнято рішення про «реорганізацію» інституту історії, політології та права, і, отже, зміщення з посади його керівника М.М. Шитюка.

За словами джерела, явних причин таких дій не було. На засіданні був помітний конфлікт між ректором В.Д. Будаком і вже покійним М.М. Шитюком, який виник ще під час передвиборчої кампанії на посаду ректора. Тоді М.М. Шитюк підтримував іншого кандидата, що явно не влаштовувало беззмінного правителя.

Але не будемо далі будувати здогади, в цій справі повинні розбиратися правоохоронні органи. Нам залишається лише сподіватися на чесність і прозорість слідства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*