Українці сьогодні відзначають одразу декілька свят

фото: dniprograd.org

Сьогодні, у другій день вересня, жителі країни можуть відзначати низку свят. В цей день відзначають іменини власники таких імен як Володимир, Федір, Віктор, Максим та Тимофій. Окрім Дня Імені, в державі своє професійне свято відзначають співробітники нотаріату. Таке свято заснували в державі лише вісім років тому.

Святкувати цей день співробітники нотаріату можуть завдяки українській нотаріальній палаті. Саме вона ще одинадцять років тому наполягала на створенні такого свята. Та через низку різних обставин воно неодноразово переносилось.

Пізніше, у 2009 році підтримку ідеї заснування свята виказало Мін’юст. Міністерство направило листа голові країни, в якому було сказано, що нотаріус захищає права населення, а також надає людям юридично допомогу. Саме створення цього свята відмінно би продемонструвало, що в країні цінують та поважають цю професію.

Крім вже перерахованих свят, сьогодні відзначають в державі День Підприємця. Традиційно свято випадає на першу неділю вересня. Таке свято впровадили ще в жовтні 1998 року. Воно було створено для того, щоб підкреслити велику вагомість підприємців у економічній сфері держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*