Лондонські активісти створили надувну ляльку мера, яка пролетіла над містом

фото: rtl.fr

Велика надувна лялька, яка уособлює мера британської столиці в купальнику жовтого кольору, пролетіла над вулицями міста. Активісти створили дев’ятиметрову ляльку, яка була схожа на Садік Хана, для цього вони зібрали 58 128 тисяч фунтів, інформує BBC.

Раніше міський голова говорив, що схвалює волевиявлення активістів, але сумнівається, що йому підходить жовтий колір купальника.
Лялька є відсиланням до рекламного банера, до якого два роки тому негативно поставився Садік Хан. На банері була присутня дівчина в бікіні жовтого кольору. Лондонська мерія і правоохоронні органи схвалили здійснення даного заходу.

На інтернет-порталі, де проходив збір грошей на акцію, організатори заявили, що ляльці Дональда Трампа дали пролетіти, а як поставляться до ідеї запустити в небо Садік Хана. Вони підкреслили, що за час правління чинного мера криміногенні обставини погіршилися. Громадяни столиці перестали відчувати себе захищеними. Організатори зазначили, що всі кошти, що залишилися пристосують, щоб провести тур ляльки по Великобританії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*