У Німеччині в ході мітингів «за» та «проти» мігрантів виникли сутички

фото: Dw.com

Правоохоронці міста Хемніц, що знаходиться у Німеччині інформують, що в місті пройшли акції у підтримку та проти мігрантів. В ході них між демонстрантами виникла сутичка, правоохоронцями було затримано більше ніж триста людей, та кілька десятків людей постраждали.

Німецькі праворадикали спричинили марш, тим самим висловили протест щодо розташування мігрантів у своїй країні. Водночас, інша частина населення організувала мітинг під назвою «Серце замість ненависті» та звернулася із закликом бути більш толерантними.

Поліція повідомляє, що всього в акціях взяли участь майже десять тисяч людей, в той час як правоохоронців було не більше двох тисяч.

Відзначимо, що раніше у місті вбили громадянина Німеччини, який мав кубинське походження. Один із робітників юстиції зробив декілька фотографій ордеру на арешт підозрюваних в убивстві. Завдяки фотографіям люди дізналися, що підозрювані є громадянами Іраку та Сирії. Ці знімки чоловік передав друзям вбитого. Праворадикали поширили ці знімки у соціальних мережах, вони й стали причиною масових демонстрацій та сутичок з правоохоронцями. Також ці знімки спричинили й напади на біженців у місті. Проте німецький уряд засудив подібні дії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*