В турецькому МЗС закликали Грецію побудувати відносини між країнами заново

фото: Youtube.com

Голова турецького МЗС Мевлют Чавушоглу звернувся до влади Греції з закликом вибудувати дипломатичні відносини між двома державами заново.

У своєму інтерв’ю грецькому інформвиданню «Ta Nea» він заявив про те, що ті обставини, які виникають через відносини Туреччини та Греції тепер не вигідні зарубіжним партнерам держав. Зараз велике значення мають кроки по встановленню й зміцненню довіри між країнами. Міністр підкреслює, що необхідно заново побудувати взаємини Туреччини та Греції

Голова МЗС акцентує увагу, що для вирішення суперечок та конфліктів, які виникли між країнами ще багато років тому, необхідно організувати двосторонній переговорний процес, в рамках якого не будуть висуватися умови та вимоги.

Зазначимо, що турецька влада неодноразово висувала звинувачення в бік Греції в тому, що вона надає притулок турецьким злочинцям, які брали участь у спробі повалення державного ладу ще у 2016 році. Туреччина вимагає, щоб грецька влада депортувала злочинців на батьківщину для того, щоб вони могли нести юридичну відповідальності за свої дії.

У той же час, на сьогодні відносини між двома державами дуже нестійкі та напружені. Причиною цьому послужили багаторічні суперечки та конфлікти. Однією з таких суперечок виступає етнічний поділ Кіпру, ще однією – претензії на острови, розташовані в Егейському морі. Загостренню відносин посприяло й затримання в Туреччині двох солдатів з Греції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*