«Ведмежа послуга» від батьків

фото: Tr.toluna.com

У всіх нас починалася школа, і неважливо, хто ми – школярі або батьки, але шкільний рік почався у всіх.
Хтось піде в школу в перший раз, а у когось це буде останній рік навчання. Ми більше акцентуємо увагу на дітей, які ще не привчилися до самостійності і не розуміють, що таке школа.

Зараз Україна все більше спрямована на європейське життя і намагається позбутися пострадянських напрямків у навчанні. Американські дослідники з університетів Остіна і Дьюка довели, що допомагаючи дитині робити уроки, ви надаєте йому “ведмежу послугу”.

У початковій школі дитина втрачає інтерес до навчання, а в середній школі батьківська допомога призводить до негативного впливу на результати екзаменаційних тестів. Дослідження показали, що чим більше батьки допомагають своєму чаду, тим більше йому не хочеться вчитися.

Якщо ви будете контролювати свою дитину в навчанні, ви перекладіть всю відповідальність на себе, а треба щоб дитина взяла відповідальність на себе сама. Багато психологів переконані, що навчання – це особиста справа школяра, а справа батьків – любити й підтримувати своє чадо. І це важливіше, ніж погані оцінки в щоденнику.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*