Експерт: розпочата операція по відчуженню земельного майна підприємств оборонної промисловості

фото: Ukroboronprom.com.ua

У своїй публікації для інформвидання ZN.UA експерт Дмитро Менделєєв оприлюднив інформацію, що нині на декількох підприємствах «Укроборонпрому» ведуться активні дії по вилученню земельного майна комплексу. При цьому, враховуючи той факт, що злочинне угруповання без особливої праці реалізовує свої плани, то можна припустити, що подібні дії воно проводить не тільки з підприємствами «Укроборонпрому», але й з іншими структурами в області оборони та безпеки.

Він підкреслює, що вже незабаром на місці будівель заводу «Радар», який раніше підлягав знесенню, з’являться будівельники та техніка для будівництва нового житлового масиву.

У той же час, заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони Гладковський разом з радником мера Києву з комерційних питань Столаром володіють великим масивом інформації про новий проект. Зараз вирішується питання щодо підприємства «Антонов». Всі його співробітники очікують рішення, оскільки комусь із владних структур захотілося побачити на місці підприємства будівництво чергового житлового масиву, що принесе комусь хороший прибуток.

Експерт додав, що відчуженню також будуть підлягати такі підприємства як «Квант» і «Меридіан». Аналітик підсумував, що зараз ситуація виглядає таким чином, ніби в державі активізована гібридна війна, основною метою якої є ліквідація підприємств у сфері оборонної промисловості.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*